Dům navržený od základu

Zkušenosti z navrhování vesmírných habitatů přenášíme do moderních budov pro příští století.

•  INOVACE

Klíčové výhody domu

Náš dům jsme navrhli s ohledem na redukci materiálu a jednoduchost konstrukce

Moderní materiály

Domy byly stavěny ze stejných materiálů, jako je dřevo a cihly, po tisíce let. My jsme se rozhodli využít sílu vrstveného dřeva, které se již běžně používá v různých konstrukcích. Poskytuje jednoduchý přírodní materiál pro náš dům.

Patentovaná geometrie

Dům je vyroben z komponentů, které jsou určeny pro hromadnou automatizovanou výrobu. Patentovaná geometrie zaručuje jednoduchost konstrukce domu a maximální využití stavebního materiálu.

Flexibilita půdorysu

Naše konstrukce domu nemá prakticky žádné vnitřní nosné stěny. Tenké přepážky mezi místnostmi a mimořádně velký prostor poskytují vysokou flexibilitu, která umožňuje splnit všechny vaše sny. Vnitřní dispozice nebo půdorys domu si můžete kdykoli přizpůsobit - nyní i v budoucnu.

Rychlá montáž

Standardizované komponenty se vyrábějí na automatizovaných linkách. Odpadají nákladné terénní úpravy a výkopové práce. Kompletní dokumentace a videonávody umožňují rychlou montáž bez stavebních strojů. Dům je postaven během týdne bez potřeby těžké techniky.

Vynikající energetický management

Vysoké účinnosti se dosahuje kombinací několika faktorů, jako je tvar domu, vzduchotechnická jednotka se zabudovaným tepelným čerpadlem, solární panely pokrývající střechu domu, trojitá skla a izolace stěn.

Cenově dostupné a přepravitelné

Geodetický tvar domu snižuje množství potřebných materiálů. Komponenty domu jsou vyráběny na automatizovaných montážních linkách a pečlivě baleny. Dům vám dodáme ve standardizovaných kontejnerech.

Tyto webové stránky používají soubory cookies.