Vaši sousedé budou klepat na budoucnost

Prozkoumejte velikosti a vyberte si svůj dům

•  NAŠE DOMY

L9 Rodinný dům plné velikosti

L9 je navržen jako moderní dům plný inovací, které optimalizují náklady, rychlost výstavby a ekologickou stopu při výstavbě i bydlení. Tvar domu je inspirován designem vesmírných habitatů. Výsledkem je 50% úspora stavebních materiálů při zachování velkorysé podlahové plochy přes 220 m2 včetně podkroví. To poskytuje dostatek prostoru pro každou rodinu. 

M8 Středně velký rodinný dům

Dům M8 opět využívá koncepci, která optimalizuje cenu, rychlost výstavby a ekologickou stopu jak při výstavbě, tak při obývání. Tvar domu s použitím o 50 % méně stavebního materiálu nabízí velkou podlahovou plochu, která včetně podkroví dosahuje 180 m2. To poskytuje dostatek prostoru pro vaši rodinu. Vnitřní stěny nejsou nosné. Dům tak nabízí širokou škálu vnitřního uspořádání místností a rozmístění oken. Obvodové panely jsou dostatečně široké, aby maximalizovaly využití vnitřního prostoru.

S6 Malý rodinný dům

Dům S6 je jednopodlažní variantou moderního domu. Nabízí podlahovou plochu včetně podkroví nad třetinou domu přes 80 m2. To poskytuje dostatek prostoru pro pár nebo menší rodinu. Může sloužit také jako víkendová chata.

Typické uspořádání nabízí dva menší pokoje, koupelnu a hlavní místnost. Otevřený obývací prostor s kuchyňským koutem a panoramatickým oknem nabízí jedinečný zážitek. Dům zprostředkovává výhled do okolí a na nebeskou klenbu. Nad vstupní halou se nachází také praktický úložný prostor. 

Tyto webové stránky používají soubory cookies.